EvolutionMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nelamurire

Go down 
2 posters
AuthorMessage
solitude




Posts : 3
Thanked : 0

Nelamurire Empty
PostSubject: Nelamurire   Nelamurire EmptyFebruary 8th 2011, 12:40 pm

Nu stiu daca scriu la topicul potrivit , dar imi voi incerca norocul. Am cateva nelamuriri cu privire la acest srv , pe care joc de ceva vreme si sincer sa fiu , imi place , dar :
1. exista vre-un sistem de real money donation care sa permita playerilor sa isi cumpere iteme fo , sa isi faca charuri full sts desi au 0 rr? si daca nu :
2. cum se face ca pe zi ce trece apar charuri noi cu iteme fo , full sts si foarte putine rr. Sa inteleg ca amici/rude ale adminilor sunt favorizati ? ( am avut neplacerea sa asist la o asemenea discutie)

Ideea este urmatoarea , eu m-am decis sa ajut la extinderea comunitatii skype-mu , insa , imi este imposibil , datorita chestiunilor mentionate mai sus.

Si o ultima nelamurire :

Are rost sa mai continui munca pe acest srv din moment ce persoanele favorizate se considera experti in mu online , numai din cauza ca au un set fo oferit de catre "pretenu meu adminu" ? Si tot din aceasta cauza sa dojeneasca alti playeri care intr-adevar dau voturi , fac lvl-ing si farm?

Astept niste raspunsuri referitoare la nelamuririle mele, raspunsuri pe care le astept in special de la Juan

Tin sa mentionez ca aceasta postare nu se vrea a fi un repros .

O zi buna !

Back to top Go down
TheJuan
Administrator
Administrator
TheJuan


Posts : 249
Thanked : 9
Location : Romania

Nelamurire Empty
PostSubject: Nelamurire   Nelamurire EmptyFebruary 9th 2011, 6:43 am

mdea frate nu ai dreptate DE LOC cu "preteni mei cica Smile)"
1.uni din ei doneaza
2.stiu ca uni se dau mare ca au seturi FO dar ei voteaza si zic asta sa fa faca ciuda voua.
va multumesc
SI NU AICI SE FACE RECLAMATI ADMIN LA Game Glitches\
TC!!
Back to top Go down
https://evolutionmu.forumgratuit.ro
 
Nelamurire
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nelamurire?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EvolutionMu :: Arhiva Generala :: Arhiva Generala-
Jump to: